Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nga 1 shkurti 2019, edhe patentat do të jenë 3-vjeçare! Tarifa nuk ndryshon

Nga Media 0

Pas lejeve të qarkullimit ndërkombëtar të automjeteve, edhe patentat ndërkombëtare do të lëshohen për një afat 3 vjeçar. Aplikimi i kësaj risie do të nisë nga 1 shkurti 2019.

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor njofton se zgjatja e afatit të vlefshmërisë së patentave ndërkombëtare nuk do të sjellë ndryshim tarife./ SCAN

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej