Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Neymar kërkon pagë më të lartë se Ronaldo për të shkuar në Madrid

Nga Klodiana 0

Spekullimet për transferimin e Neymar në Madrid shtohen çdo ditë dhe e fundit që vjen nga Spanja zbulon se ylli brazilian kërkon pagë më të lartë sesa Ronaldo për të ndryshuar skuadër.

Sipas “Don Balon”, Neymar do të pranonte të shkonte në Madrid në rast se ai do të paguhet më shumë sesa Ronaldo. Portugezi, në kontratën e re, pritet të rrisë pagën e tij në 40 milionë euro, aq sa fiton dhe Messi te Barcelona.

Neymar, ndërkohë, kërkon 50 milionë euro. Real Madrid mban gjithnjë kontakt edhe me sulmuesin e Chelsea, Eden Hazard, ndërsa në fokus është dhe egjiptiani i Liverpool, Mohamed Salah.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej