Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Nëse iu heq deleve ndihmën ekonomike, të keqtrajtojnë (film)

Nga Klodiana 0

Një tufë delesh të zemëruara e të urituara që i vërsulen një gruaje dhe e hedhin në asfalt.

Kjo është videoja përmes të cilës Ylli Manjani ka zgjedhur të komentojë heqjen e ndihmës ekonomike për disa familje.

“Kështu ndodh kur i keqtrajton delet. Nëse iu heq barin (ndihmën ekonomike)…

Edhe ato reagojnë…👊👊👊”, shkruan ai.

Kështu ndodh kur i keqtrajton delet. Nëse iu heq barin (ndihmën ekonomike)… Edhe ato reagojnë…👊👊👊

Posted by Ylli Manjani on Saturday, March 17, 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej