Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nëse iu heq deleve ndihmën ekonomike, të keqtrajtojnë (film)

Nga Klodiana 0

Një tufë delesh të zemëruara e të urituara që i vërsulen një gruaje dhe e hedhin në asfalt.

Kjo është videoja përmes të cilës Ylli Manjani ka zgjedhur të komentojë heqjen e ndihmës ekonomike për disa familje.

“Kështu ndodh kur i keqtrajton delet. Nëse iu heq barin (ndihmën ekonomike)…

Edhe ato reagojnë…👊👊👊”, shkruan ai.

Kështu ndodh kur i keqtrajton delet. Nëse iu heq barin (ndihmën ekonomike)… Edhe ato reagojnë…👊👊👊

Posted by Ylli Manjani on Saturday, March 17, 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej