Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Nëna që gjeti foshnjën e braktisur në Tiranë: “Po të isha 10 vite më e re do ta birësoja”

Nga Klodiana 0

 

Disa ditë më parë në Tiranë një grua gjeti një foshnjë të braktisur në lagjen “Arkitekt Sinani”, duke i shpëtuar në këtë mënyrë jetën.

“Po të isha 10 vite më e re do ta birësoja”, flet nëna që gjeti foshnjën e braktisur në Tiranë.

E ftuar në emisionin e Rudinat Magjistarit,  gruaja dhe dy vajzat e saj ka rrëfyer momentet rrëngjethëse të gjetjes  së foshnjës në rrugë.

 

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej