Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nëna e Rita Orës i tregon botës si “qitet” flija: Kqyrmini rendet e flis

Nga Media 0

Vera, nëna e këngëtares Rita Ora, po shijon pushimet në Malin e Zi. Ajo ka zgjedhur të gatuajë një nga ushqimet më tradicionale të Kosovës dhe Shqipërisë. Ditën e premte ajo e ka shijuar duke bërë fli me saç në afërsi të lumit Buna në Ulqin.
Në një postim në Instagram, Vera ka falënderuar fqinjët që i kanë ofruar oborrin me qëllim që ajo të bënte flitë me saç, derisa u ka bërë thirrje ndjekësve të saj që “t’ia shikojnë rendet e flisë”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej