Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Ndryshimi prekës i aktores hollivudiane pas kimioterapisë (foto)

Nga Rexhina Biba 0

Ajo nuk ka frikë të shfaqë anën e saj të dobët në luftën me kancerin.

Bëhët fjalë për aktoren 45-vjeçare, Shannen Doherty të cilën e kemi parë në shumë filma dhe seriale të famshëm amerikanë si Beverly Hills 90210, Charmed etj. Edhe pse ka pak kohë që Doherty vuan nga kanceri në gji ajo e ka ndarë këtë edhe për syrin publik duke postuar shpesh mesazhe pozitive dhe plot shpresë.

Megjithatë asnjë nga ato nuk është kaq prekëse sa kjo foto ku tregon vuajtjet e saj pas një seance kimioterapie, por përsëri me një buzëqeshje në fytyrë. Le të shpresojmë që çdo gjë do shkojë mirë!shannen-11-850x795.jpg

shannen31-850x629.jpg

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej