Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Ndryshime te Hipotekat, largohet ​kryeregjistruesja Doracaj

Nga Klodiana 0

Kryeregjistruesja Blerina Doracaj, është larguar nga Hipotekat, ndërsa në vend të saj është emëruar Elion Semanaj.

Elion Semanaj u prezantua pak më parë nga ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj.

Semanaj u vendos në këtë post pas fitimit të konkursit për kryeregjistruese.

http://shqiptarja.com/politike/2732/ndryshime-te-hipotekatlargohet—8203–kryeregjistruesja-doracaj-455000.html

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej