Ka than' i moçmi: 

"Komunizma është një sëmundje e tmerrshme, si tërbimi i qenve dhe i ujqërve, është kolerë që nuk shkatërron vetëm trupin,por zemrën dhe shpirtin e njeriut."

- Mit'hat Frashëri

Ndreu: Firmat e pastrimit të rrugëve të penalizohen, nuk kanë hedhur asnjë gram kripë

Nga Ejona 0

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu tha se duhet të hetohen dhe penalizohen firmat e pastrimit të rrugëve

Deputeti akuzon se këto firma shpërdorojnë lekët e taksapaguesve shqiptarë pasi nuk kanë hedhur asnjë gramë kripë në asnjë segment rrugor, sidomos në akset që lidhin Pukën me Kukësin e Tropojën.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>