Ka than' i moçmi: 

“ Hani, vidhni, hiç mos mbeten, mbretër sa të hani veten...”
                                                                                        -Petro Marko

Ndodh në Korçë/Vajza shkon të marrë të atin në lokal, por kthehen të dy të dehur

Nga Klodiana 0

Një grua nga Korça i kishte kërkuar vajzës së saj të shkonte të merrte babain në lokal pasi ishte duke pirë.

Sipas gazetares së “Aldo Morning Show”, babai i ka kërkuar vajzës të pijë një gotë dhe të dy kanë shkuar të dehur në shtëpi dhe kanë kërkuar të pijnë sërish.

“Një grua i thotë vajzës së saj të shkojë të marrë babain i cili ishte duke pirë në lokal. I ati kishte pirë aq shumë sa i thotë vajzës të pijë një gotë.

Vajza e ka pirë dhe është trullosur. Më pas të dy kanë shkuar në shtëpi të dehur dhe vajza i ka kërkuar së ëmës t’i japë sërish për të pirë”, tha gazetarja.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej