Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ndodh në Durrës, burri ngjitet mbi shtyllë dhe jep spektakël (Film)

Nga Media 0

Një video e postuar nga “JOQ”, tregon një burrë teksa pa ndihmën e asnjë objekti ngjitet mby një shtyllë në qytetin e Durrësit.

Me një shpejtësi të frikshme, ai mbërrin në majën e shtyllës, dhe fillon të jap spektakël për kalimtarët, me lëvizjet e tij akrobatike.

Nuk dihet nëse personi në fjalë është akrobat, apo është thjesht shumë elastik, mirëpo pamjet janë mbresëlënëse.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej