Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Ndocaj: Tre muskitierët në themelimin e Republikës së Re

Nga 27-shi 0

Për demokratët 13 maji do të jetë  dita e parë e Republikës së re. Ja si është për Eduart Ndocaj Republika e Re.

Ndocaj ka përshëndetur ndjekësit e tij në facebook me një foto nga protesta me mbi shkrimin: Tre muskitierët dhe themeluesit e Republikës së Re!

Në ditën e Rilindjes së Re Ndocaj nuk është më një kaubojs por një muskitier i vetëshpallur.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej