Ka than' i moçmi: 

“Nuk ka këshillë më të keqe nga ajo që e shtyn njeriun të mohojë kombin e vet”
                                             -Naum Veqilharxhi

Ndërtesa më e shtrenjtë në botë do të jetë amabasada amerikane në Londër

Nga Klodiana 0

Ndërtesa më e shtrenjtë që është ndërtuar ndonjëherë do të jetë me shumë gjasa Ambasada amerikane në Londër.

Për të qenë e mbrojtur  nga sulmet terroriste do të jetë e rrethuar nga uji.  Ambasada, që do të ndërtohet në zonën “Nine Elms” në Londër, do të jetë ambasada më e kushtueshme në botë.

Shpenzimet do të arrijnë 1 miliard dollarë. Për rritje të sigurisë u desh që fillimi i ndërtimit të godinës të shtyhej.

4483CAB500000578-4907900-image-a-77_1506024559478 4483D92C00000578-4907900-image-a-70_1506024506268

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej