Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ndërron jetë 17-vjeçarja në Tiranë, dyshohet se u vetëhelmua

Nga Klodiana 0

Një 17-vjeçare ka ndërruar jetë ditën e sotme në spitalin “Nënë Tereza”. Dyshohet se adoleshentja është vetëhelmuar me medikamente një ditë më parë.

Mësohet se 17-vjeçarja me iniciale G.H u dërgua në spital në gjendje të rëndë nga familjarët por pavarësisht përpjekjeve të mjekëve ajo ndërroi jetë sot.

Adoleshentja banonte në rrugën “Siri Kodra” dhe sipas të afërmve nuk kishte shfaqur ndonjë shqetësim kohët e fundit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej