Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Ndërkohë që Kryeministri flet baba Taku luan “shah mat”

Nga Skenderi 0

Gjatë fjalës që Kryeministri Edi Rama mbante në Kuvend për arritjet ekonomike deputeti Spartak Braho nuk po e ndiqte fare fjalën e tij për bëmat finaciare, por po luante një lojë shah me miqtë e tij virtualë.

Shpresojmë që Baba Taku të bëj dhe ndonjëher “shah mat” në Komisionin e Sigurisë.

braho

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej