Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Ndërhyrje estetike? Kendall e mohon

Nga Klodiana 0

Modelja amerikane Kendall Jenner vazhdon të mos e pranojë faktin e një ndërhyrje estetike të mundshme në buzën e saj të sipërme. Por, fansat nuk janë aspak dakord me të, pasi edhe në foton e postuar në Ditën e Falënderimeve, vihet re një ndryshim në portretin e saj.

Gjithcka nisi kur dy yjet e “Keeping up with the Kardashians”, Kendall e Kylie, realizuan të martën një video “live” në Facebook, në të cilin fansat vunë re ndryshimin e buzëve të Kendall që dukeshim më të mëdha se zakonisht.

Reagimi i parë erdhi nga 19-vjeçarja Kylie që i doli në mbrojtje motrës së saj. “Kendall më la t’ia lyeja buzët sot dhe të gjithë mendojnë se ka bërë injeksione, më fal Kendall”, tha Kylie në llogarinë e saj në Snapchat, por pa arritur dot t’ua mbush mendjen fansave.

1480136557_kendall-and-kylie-jenner-with-caitlyn-on-thanksgiving 1480136584_3abd1d1300000578-3970288-image-m-155_1480050306669 1480136605_3abd1d0f00000578-3970288-image-m-161_1480050484370 1480136613_3ab223b700000578-3970288-image-m-166_1480050594231

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej