Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ndalohet hyrja me rroba banjo…i heqim (Film)

Nga Klodiana 0

Edhe pse sezoni i veror është drejt fundit, turistët kanë zbarkuar në bregdet edhe këtë fundjavë.

Përmes një videoje mjaft pikante duket se në bregdetin shqipëtarë ka dhe nga ata turistë që zbatojnë edhe rregullat.

Për më shumë ndiqni videon.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej