Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ndahet nga jeta reperi i njohur Fredo Santana

Nga Klodiana 0

Është ndarë nga jeta para kohe reperi i njohur Fredo Santana.

Lajmin e kanë konfirmuar miqtë e tij në rrjetet sociale, përfshirë edhe reperin Drake, ndërsa shkruan “Rest in peace” (pusho në paqe).

Ende nuk ka informacione zyrtare se nga se ka humbur jetën reperi në moshë kaq të re, por në tetor të vitit të kaluiar u shtrua në spital për shkak të dëmtimeve të veshkave dhe mëlçisë.

😢😢😢 Rest In Peace Santana

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej