Ka than' i moçmi: 

“ Hani, vidhni, hiç mos mbeten, mbretër sa të hani veten...”
                                                                                        -Petro Marko

Nard Ndoka: Rama ka pirë kokainë ndaj kruhet e nxihet, jepini ujë

Nga Media 0

Batutat dhe replikat kanë dominuar edhe senacën e sotme parlamentare.

Ish-Kryeministri Berisha deklaroi se është e lexueshme nga simptomat që ka Rama se ai ka konsumuar koakinë.

“Rama kruan kokën gjithë kohën që flet, ka një shkak, është kokaina. Ju njoh nga fytyra, shoh që e keni provuar edhe një pjesë e madhe prej jush”, tha Berisha.

Ndërsa Rama në fjalën e tij e krahasoi Bashën me Nard Nokën, duke e cilësuar këtë të fundit si filozof.

Por Ndoka nuk ka vonuiar të përgjigjet. “Rama nuk meriton replikë se është nën efektin e kokainës. Kush pi kokainë, kruhet dhe nxihet. Jepini ujë këtij njeriu se vetëm ai ia ul dozën e kokainës. Merrni shishet e ministrave, atyre që nuk janë përdorues megjithese dhe ata janë shumica”, ka deklaruar Ndoka.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej