Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nard Ndoka filozof gjen pemën me kokrra

Nga Media 0

Nard Ndoka: Aleanca PD-Nard Ndoka = pemë me kokrra (bëhet Nardi deputet)

Nard Ndoka: Aleanca Dule-Nard Ndoka = pemë me kokrra (ha Nardi xaxiq)

Nard Ndoka: PS – Aleanca Dule + Nard Ndoka = pemë me gjethe (kokrra e Nardit po piqet)

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej