Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Nalu beg, se ka henek Foto LSA/ Malton Dibra

Nga 27.al 0

Mbeshtetes te Aleances Kuq e Zi, AK, duke djegur fshesa, gjate nje proteste para parlamentit, kunder ligjit te importit te plehrave./r/n/r/nSupporters of Red and Black Alliance, AK, burn brooms as they protest in front of parliament against the solid waste import law.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>