Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

A mund ta nisim reformën në drejtësi nga gjobitja e makinave të prokurorëve parkuar mbi trotuar? (Film)

Nga Media 0

Sipas një video të postuar në Facebook nga “Nisma Thurje”, prokurorët i parkojnë automjetet në trotuar.
Kjo faqe ka postuar videon e realizuar pranë Prokurorisv së Krimeve të Rënda.
Në përshkrimin e saj shkruhet: ”A mund ta nisim reformën në drejtësi nga gjobitja e makinave të prokurorëve parkuar mbi trotuar?”
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej