Ka than' i moçmi: 

“Kur një komb e humb gjuhën, humb dhe veten"

                                                                                       -Sami Frasheri

MTV mund të jetë suksesi i rradhës për Dua Lipën

Nga Rexhina Biba 0

 

Vlerësimet nuk mungojnë për artistët e mirë.

Pas artikullit të revistës prestigjoze Billboard në të cilin Dua Lipa u rendit tek 10 artistët e rinj që duhen ndjekur këtë vit, tashmë është MTV ajo e cila pritet t’i japë një çmim të rëndësishëm këngëtares nga Kosova. Më konkretisht bëhet fjalë për titullin “Best Push Artist”, një çmim dedikuar artistëve të rinj të talentuar që kompanitë diskografike dëshirojnë të evidentojnë para syve të publikut.

 

dualipamtv

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej