Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“MTV Awards”/ Rita Ora habiti të gjithë me veshjen e saj në tapetin e kuq (film)

Nga Klodiana 0

Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar në Wembley Arena të Londrës, evenimenti më i madh i ndarjes së çmimeve në Europë, “MTV Europe Music Awards” 2017.

Rita Ora është shfaqur në tapetin e kuq në ceremoninë e ndarjes së çmimeve EMA në MTV e veshur ndryshe nga të tjerët.

Me një robdeshamb dhe një pershqir në kokë, kështu zgjodhi të parakalonte Rita Ora në tapetin e kuq.

Për herë të parë, siç nuk kishte ndodhur më parë, pjesë e kësaj mbrëmje të madhe të ndarjes së çmimeve ishin katër artistë shqiptarë, dy prej të cilëve ia dolën të marrin një trofe: Dua Lipa dhe Ermal Meta.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej