Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mourinho në telashe, gjykata e dënon me një vit burg

Nga Klodiana 0

Trajneri portugez, Jose Mourinho është dënuar sot me një vit burg. Shkak është bërë mos deklarimi i të ardhurave që vinin nga e drejta e imazhit në kohën kur portugezi drejtonte Realin e Madridit. Megjithatë, ai nuk përfundojë pas hekurave, pasi dënimi është më i ulët se 2 vite.

“Special One” i shpëton qelisë teksa do të duhet të paguajë 2.2 milionë euro gjobë që të shlyejë dënimin.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej