Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mourinho në kërkim të një qendërmbrojtësi

Nga Klodiana 0

Jose Mourinho e ka bërë të qartë se kërkon të ketë një qendërmbrojtës të ri në skuadër gjatë janarit.

Ishte një problem që në verë, dhe një numër i madh mbrojtësish janë përfolur për një kalim të mundshëm në Old Trafford. Por në janar pritet që kërkesa e trajnerit portugez të jetë e njëjtë.

Më poshtë, e përditshmja angleze Daily Mail, ka studiuar opsionet e departamentit të rekrutimit të Manchester United në prag të merkatos së dimrit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej