Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Moti i keq/ Rrëshqitje dherash në rrugën drejt Valbonës (foto)

Nga Ejona 0

Bëni kujdes nëse keni vendosur të udhëtoni drejt pikës turistike në Valbonë!

Si pasojë e motit të keq në veri të vendit, mëngjesin e sotëm një sasi e madhe gurësh dhe dherash ka rrëshqitur në rrugë duke e bërë aksin pothuajse të pakalueshëm.

Drejtuesve të mjeteve u këshillohet të mos lëvizin me shpejtësi të madhe.

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej