Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Moti i keq/ Hapu dhè

Nga Ejona 0

Reshjet e dendura që kanë përfshirë të gjithë territorin e vendit gjatë këtyre ditëve, kanë shkaktuar përmbytje në disa zona.

Moti i keq ka hapur një gropë në mes të rrugës në njësinë 1 në Tiranë.

Sakaq po punohet për identifikimin e shkaqeve dhe përmirësimin e infrastrukturës së dëmtuar në rrugë.

gop4

grop3

gropppgroop

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej