Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Mos më prek me dorë!”, tensionohet situata te “Astiri” (film)

Nga Media 0

Vijojnë protestat te “Astiri”, ndërsa situata është tensionuar. Policia ka shoqëruar në komisariat prej banorëve tentuan të prishin rrjetat ku do priten të bëhen punimet për ‘Unazën e Madhe’.

Përplasjet nuk kanë munguar edhe mes banorëve dhe efektivëve të policisë, siç mund ta shihni edhe në videon e mëposhtme.

https://web.facebook.com/partiademokratike/videos/1873607492752176/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej