Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mos kalofshi një ditë të mirë!…Kaloni një ditë që ka kuptim

Nga Media 0

Mirëmëngjes…Ju lutem mos kaloni një ditë të mirë. Kaloni një ditë që ka kuptim, kaloni një ditë të vërtetë. Kaloni një ditë të sinqertë, të drejtëpërdrejtë. Një ditë të mirë?!…Do të jeni të mjeruar. Sidoqoftë ky është mendimi im që duhet ta kuptoni teksa jeni duke bërë punët e shtëpisë, detyrat e shtëpisë, punën e ngarjes së makinës, punën e lojës, punën e punës…Kaloni një ditë që ka kuptim për diçka…

(Fragment nga filmi “The last word”)

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej