Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Morata i habit të gjithë, nga sulmues në portier

Nga Klodiana 0

Sulmuesi i Realit të Madridit, Alvaro Morata gjatë një seance stërvitore, i habiti të gjithë në skuadrën përfaqësuese me aftësitë e tij në rolin e portierit.

Morata arriti të bëjë disa pritje ndaj shokëve të tij të skuadrës si të ishte një portier i vërtet.

Në video shihet Morata në versionin e portierit, Federata Spanjolle e Futbollit ka bërë publike videon me mbishkrimin: “Saraçineska” e portës sonë është… Alvaro Morata!

 

https://youtu.be/kX-TT6MMuAo

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej