Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Momenti i adhurueshëm kur fëmijët refugjatë shohin borë për herë të parë (film)

Nga Media 0

Dy fëmijë të vegjël që luajnë në borë mund të jetë pamja më e bukur që keni parë sot. Ata janë fëmijë refugjatë që shohin dëborë për herë të parë. “The indipendent” ka postuar vidoen që transmeton gëzim me çdo buzëqeshje e flok bore.

Adorable moment refugee children see snow for the first time ever

Adorable moment refugee children see snow for the first time ever

Posted by The Independent on Tuesday, November 13, 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej