Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

Moda më e re… “extension” dhe në hundë (film)

Nga Klodiana 0

Qerpikët në hundë janë në modë ?! E gjitha kjo nisi me një postim në Instagram, ku një vajzë postoi një foto të saj me qerpikë fallco në hundë.

Gjithshka nisi si një shaka por të luash me qimet e hundës duket se ngacmoi imagjinatën e shumë njerëzve.

Fake Nose Hair Is The Latest Fashion Trend

Nose hair extensions are now a thing and all you need is a pair of fake eyelashes 😂😂

Posted by UNILAD on Monday, October 9, 2017

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej