Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Miss Iraku detyrohet të largohet nga vendi pas një selfie me Miss Izraelin

Nga Klodiana 0

Familja e Miss Irakut është detyruar të largohet nga vendi pasi mbretëresha e bukurisë postoi një selfie me Miss Izraelin muajin e shkuar, duke shkaktuar zemërim në Bagdad.

Fotoja tregon irakianen Sarah Idan dhe izraeliten Adar Gandelsman teksa përfaqësonin vendet e tyre në konkursin e Miss Univers, i organizuar në Las Vegas.

Kishte kaq shumë zemërim dhe urrejtje të komentet lidhur me këtë foto, sa familja e Miss Irakut u detyrua të largohet nga vendi, raportojnë mediat izraelite.

Adar_Gandelsman_c0-0-848-495_s885x516

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej