Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Mirëmëngjesi luftëtarë, gjeni arsye për buzëqeshje!

Nga Media 0

Ka gjithmonë arsye për të buzëqeshur. Kush më mirë se dikush që jeta e ka përballur me ngjarje tragjike e di vlerën e një moment të tillë.

Vilma Dule 4 vite më parë u sulmua me acid në fytyrë, por tashmë ka gjetur forcën brenda vetes dhe nuk heziton të motivojë edhe të tjerët për të buzëqeshur.

“Mirëmëngjesi luftatarë…
Një ditë pë një buzëqeshje është një ditë e humbur. 🙂
Sido që të jetë ky fillim dite për ju, 
gjeni një arsye për të buzëqeshur
dhe për të qenë pozitive. 
Unë e fillova këtë ditë të gjatë kurash kështu”, ka shkruar ajo në Facebook.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej