Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

“Mirëmëngjes Shqipëri”, një arsye më shumë për t’u zgjuar herët (film)

Nga Media 0

Për të gjithë ata që e nisin ditën herët dhe televizori është shoqëruesi më i mirë i mundshëm në orët e para të mëngjesit, ka një alterantive të re.

Që prej datës 18 shtator “Mirëmëngjes Shqipëri”, nis transmetimin në Radio Televizionin Publik Shqiptar.

Lidhje direkte nga të gjitha qytetet e Shqipërisë, për të rejat më të fundit nga sporti e shumë fusha të tjera.

Nga e hëna në të premte prej orës 06:30-08:00 pjesë e mëngjeseve tuaja do të jetë gazetari Enkel Demi, ndërsa Blerina Shehu dhe Arbër Çepani do t’u shoqërojnë nga ora 08:00-10:00.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej