Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Më mirë single apo në një lidhje? Përgjigjja epike në rrugët e Shqipërisë (Film)

Nga Media 0

Jo rrallë, fragmente të caktuara nga intervista televizive kapërcejnë çdo shikueshmëri të parashikuar për hir të përgjigjjeve “të papritura”.

E tillë është edhe kjo intervistë, ku vajza mund të mos e ketë kuptuar pyetjen e gazetares dhe është përgjigjur krejt tjetër për tjetër duke krijuar gallatë në rrjet…Ose, ose vajza ka pasur aq shumë sens humori sa ka kthyer qëllimisht atë përgjigjje. Këtë nuk e dimë, dialoog është si më poshtë:

Gazetarja– Përshëndetje, më mirë single apo në një lidhje?

Vajza-Nuk e dimë shumë mirë se jemi në Greqi dhe nuk e dimë aq mirë, por ne tani që erdhëm blemë Albtelekom, të tjerat nuk i dimë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej