Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Mirditë, dheu zë poshtë karburantin

Nga Media 0

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur këtë të enjte në Mirditë. Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut, në zonën e Repsit ka pasur rrëshqitje toke dhe për pasojë shpati i malit ka zënë poshtë një karburant. Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar ndërsa ende nuk dihet vlera e dëmit material.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej