Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli vizitë në Arabinë Suedite

Nga Rexhina Biba 0

Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli zhvilloi një takim në Arabinë Saudite me zëvendësprincin e Kurorës, dhe ministrin e Mbrojtjes, Muhammad bin Salman bin Abdulaziz Al-Saud.

Lajmin e bëri të ditur vetë ministrja nëpërmjet një postimi në Facebook, ku tha se qëllimi i takimit është forcimimi i mardhënieve mes dy vendeve dhe thellimi i bashkëpunimit në fusha të rëndësishme dhe me interes të përbashkët.

Disa foto nga vizita:

mimi-3 mimi mimi1 mimi2

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej