Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Ministria e Shëndetësisë kërkon ndihmë për përmbytjet…përmes mesazheve (Foto)

Nga Media 0

Ndërsa festat e fundvitit po afrojnë dhe për shumë njerëz shqetësim është zbukurimi i ballkoneve dhe shtëpive, për të tjerë efektet e përmbytjeve të ditëve të shkuara janë ende prezente.

Ministria e Shëndetësisë ka vendosur të kërkojë ndihmë përmes mesazheve mbi situatën e familjeve të përmbytura në vend.

“Dërgoni një mesazh në 55355 (120 lekë/sms) për të dhënë kontributin tuaj në ndihmë të familjeve dhe individëve të prekur nga përmbytjet. Ministria e Shëndetësisë”, është ky mesazhi i dërguar.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej