Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ministri i jashtëm i Shqipërisë, djali në moshën e pubertetit dhe Garda de Financa (film)

Nga 27-shi 0

Genc Cakaj është emëruar ministër i jashtëm, teksa përveç pamjes së një djali në moshën e pubertetit, nuk i gjendet kund as jetëshkrimi.

Por, duket se aftësitë e tij profesionale janë të mishëruara në mënyrën më të mirë në videon e mëposhtme e publikuar nga syri.net.

Shijojeni:

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej