Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Microsoft u ndërton punëtorëve të saj shtëpiza prej druri

Nga Klodiana 0

Microsoft shquhet për trajtimin special që ju bën punëtorëve të saj. Gjigandi elektronik ka njoftuar se ka filluar ndërtimin e shtëpizave prej druri për punëtorët e saj.

Ato janë të ndërtuara në natyrë, janë të lidhura me pemë, kanë energji elektrike, Wi-Fi, shërbim ushqimi dhe pije.

Gjithashtu shtëpitë kanë karrige lëvizëse dhe në këtë mënyrë punëtorët do të motivohen për punë duke thyer monotoninë e punës në zyre.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej