Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Michelle Obama gjyqtare në spektaklin “Masterchief Junior”

Nga Klodiana 0

Michelle Obama ish-zonja e parë e SHBA, do të jetë pjesë e një spektakli televiziv “Masterchief Junior” që transmetohet në FOX Tv.

“Los Angeles Times” ka shkruar se anëtari i mëparshëm i jurisë, Graham Elliot, nuk do të jetë pjesë e sezonit, por në vend të tij do zonja Obama, ndërkohë që emrat e anëtarëve të tjerë nuk janë bërë akoma të ditur.

Kjo nuk është hera e parë që Michelle shfaqet në një spektakël të tillë, sepse më parë ajo ishte pjesë e Barefoot in Washington, në Food Network, format i ngjashëm me “Masterchief Junior”.

Familja Obama me të vërtetë u largua nga Shtëpia e Bardhë, por kjo s’do të thotë se do të largohet nga vëmendja e mediave.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej