Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Michael Buble rrëfen sëmundjen e djalit të tij

Nga Klodiana 0

Këngetari Michael Buble është shprehur se djali i tij 3 vjeçar Noah është diagnostikuar me sëmundjen e kancerit.

Në një deklaratë të postuar në Facebook, kanadezi ka konfirmuar lajmin duke thënë  se ai dhe gruaja e tij, aktorja argjentinase Luisana Lopilato, janë të shkatërruar kur mësuan  diagnozën e fundit  të djalit të tyre Noah, i cili aktualisht është duke bërë një trajtim në SHBA.

Buble shtoi se të dy bashkëshortët kanë ndërprerë karrierën e tyre për tu fokusuar tek shëndeti djalit të tyre.

buble-e

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej