Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Meta: Eksitojmë si komb falë figurës së Skënderbeut

Nga Media 0

“Ekzistojmë si komb falë figurës së Skënderbeut”, ka dashur të thotë Presidenti Meta dhe ashtu është shprehur. Po ndonjëherë gjatë rrugës shkronjat i merr, o i ngatërron era. Kompjuter është ai i shkreti, edhe të shtyn drejt gabimeve. Për pasojë titulli i një lajmi ka dalë: “Meta: Eksitojmë si komb falë figurës së Skënderbeut”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej