Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mësuesja greke detyron nxënësit të këndojnë këngë antishqiptare, Lindita Nikolla e sheh në sy

Nga 27.al 0

Mësuesja Marina Kaisi në Kranë të Delvinës detyron nxënësit të marrin pjesë në aktivitetin në përkujtim të terroristit Thimio Lolis, i cili në vitin 1914 ka marrë pjesë në masakrat kundër shqiptarëve në jug, në genocidin ndaj Çamërisë më 1944 dhe të aneksimit të jugut të Shqipërisë.

Mësuesja në fjalë detyron nxënësit të këndojnë këngë antishqiptare.

Çfarë bën ministrja e arsimit Lindita Nikolla?”, shkruan studiuesi Arben Llalla në faqen e tij.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej