Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Mesila Doda: Të huajt na duan më shumë se shqiptarët veten

Nga Skenderi 0

Ligjvënësja e PDIU-së, Mesila Doda ka reaguar në rrjetet sociale në lidhje me procesin e integrimit dhe një bllokimi të mundshëm të tij për çështjen e ankimimit prej opozitës të procesit të vetingut. Në një shënim të shkurtër, ajo kujton se shpesh janë të huajt më të dashur me Shqipërinë se vetë shqiptarët.

Ka raste kur të huajt na duan më shumë se ne shqiptarët veten. Raportuesi për Shqipërinë Fleckenstein flet qartë;

PO negociatave me Shqipërinë!

Faleminderit Knut Fleckenstein”, shprehet Doda.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej