Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Mesila Doda: Sqarim për kuriozët, dashamirësit dhe keqdashësit

Nga admin 0

Unë nuk kam asnjë shqetësim për PDIU dhe as për rezultatin që ne do kemi në Tiranë e në gjithë Shqipërinë. Do jemi fitues të bindshëm dhe qeveria e ardhshme do ketë PDIU-në elementin e saj thelbësor.
Unë kam shprehur shqetësim për mungesën e çdo norme politike, njerëzore e morale, kur halli i vetëm i elefantëve është të shkelin barin e fqinjit.
PDIU është më shumë se kurrë e përfshirë në fushatë dhe me struktura funksionale. Të gjithë bashkë t’i japim një leksion moral e njerëzor hileve në politikë. Të gjithë bashkë ata që kanë #Veç1Atdhe

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej