Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mesazhi prekës i Rita Orës për vdekjen e Aviciit: Më duket dje hera e fundit, kur biseduam

Nga Klodiana 0

Dj i famshëm në mbarë botën, Avicii ka ndërruar jete ditën e djeshme në rrethana ende të panjohura. Ai u gjet pa shenja jete në një lokal kurse opinioni mbarë botëror është shokuar me lajmin e vdekjes

Rita Ora, këngëtarja e njohur shqiptare ka qenë një bashkëpunëtore e afërt e tij sidomos pas bashkëpunimit të fundit “Lonely together”.

Në një postim në llogarinë e Ritës në Twitter kishte treguar se si po ndihet teksa u shprehte ngushëllime të gjithë familjarëve, miqve dhe fansave.

“Nuk kam fjalë. E kujtoj sa bukur ishte koha kur punuam për “Lonely together” dhe më duket si të ishte dje qe biseduam. Ngushëllime familjes, shokëve dhe fansave që e kamë mbështetur atë. Le të pushojë në paqe. Iku shumë shpejt. Jam e shkatërruar. Zemërthyer.” Ka shkruar Rita në postimin e saj.

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej