Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Mesazhi i DASH për krizën politike në Shqipëri/ Reagon Rama: Kush gënjen?

Nga Skenderi 0

Kryeministri Edi Rama e sheh si mbështetëse për qeverinë e tij, deklaratën e DASH, për krizën politike në Shqipëri. Në deklaratën e DASH theksohet se kërkohen zgjedhje të lira ku të marrin të gjithë pjesë. Në deklaratë theksohet gjtihashtu se nga Shqipëria kërkohet shtet ligjor dhe reforma në drejtësi. Nuk dihet se ku e gjen kryeministri mbështetjen aq të fortë pë qeverinë e tij kur shkruan: Kush gënjen??.

Kryeministri e ka postuar në facebook deklaratën e DASH.

rama dap

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej