Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Merr formë “Arena Kombëtare”. FSHF publikon pamjet, ja si duket stadiumi

Nga Klodiana 0

Dita ditës “Arena Kombëtare” por merr formë.  Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar sot në faqen e saj zyrtare një video nga punimet e stadiumit në Tiranë, ku duket se punimet për impiantin e ri janë drejt fundit.

Në videon e publikuar nga FSHF duket se stadiumit i është ngritur edhe struktura metalike.

Impianti me kapacitet 22 mijë vendësh pritet të përfundojë plotësisht gjatë tremujorit të parë të vitit të ardhshëm.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej